Блог

Допомога Україні від власників компанії Ugears

На початку повномасштабної війни власники Ugears виділили 1 мільйон євро власних коштів на допомогу Україні, щоб підтримати українських військових, а також біженців та мешканців поселень, які постраждали від нападу росії. Ця робота триває з першого дня війни і триватиме до нашої перемоги, сьогодні ж коротко про те, що вже вдалося зробити.

З березня 2022 року наша команда в Україні та за кордоном збирали та опрацьовували заявки на допомогу. Пріоритетним напрямком обрали автомобілі для ЗСУ, адже потреба в транспорті була і залишається високою. Також в країнах Європи шукали амуніцію - бронежилети, шоломи, оптику. Частину одягу для військових вийшло замовити в українських підприємств.

Кошти на закупівлю та доставку необхідного спорядження виділили співвласники компанії - Шестак Геннадій та Кравчук Ольга.

Станом на початок липня власники компанії Ugears передали допомогу на суму 850 292 євро:

481 087 євро – військове спорядження, а саме одяг, захист, турнікети, оптика.

70 000 євро – допомога постраждалим населеним пунктам Київської області, зокрема продукти харчування, засоби гігієни, ліки.

299 205 євро – закупка та підготовка автомобілів, серед яких 24 пікапи, 13 позашляховиків, 17 мікроавтобусів, 1 квадроцикл, 1 автолафет, 1 автомобіль швидкої допомоги.

Кошти на автомобілі виділили власники Ugears, а за підбір, закупку, підготовку та доставку автомобілів дякуємо нашим друзям, волонтерам Андрію Нечипору, Юрію Тиравському, Дмитру Грицану, Владиславу Анікіну, Ігорю Корнілову, Івану Гуреличу.

Детальний перелік спорядження, фотографії, відео та подяки від військових частин зібрані у презентації за посиланням.

Ми вдячні захисникам та волонтерам за те, що в травні компанія змогла відновити роботу в Київській області. Багато складнощів ще попереду, але віримо, що перемога за нами.

Слава Україні!

Товар добавлен в корзину
Бесплатная доставка Новой Почтой от 1800 грн.
Вы добавили товар к сравнению
If you'd like to make a purchase with worldwide
delivery please visit UGEARSMODELS.COM