Блог

Що дарувати на Різдво та Новий рік? Путівник подарунками 2022

Розповідаємо про ідеї подарунків до Різдва та Нового року для будь-кого з вашого списку – коханих, батьків, дітей, друзів, колег тощо.

 

Дерев'яні механічні 3D-конструктори Ugears – ідеальні подарунки для людей будь-якого віку та інтересів

Для українців 2022 рік став найважчим у житті, але ми продовжуємо сміливо боротися за перемогу! Продовжуємо працювати, допомагати, донатити і влаштовувати собі та близькім маленькі свята, щоб нагадувати, що життя триває. Українці абсолютно точно заслуговують на різдвяні та новорічні подарунки, а ми в Ugears знаємо, як зробити їх незабутніми.

У цьому путівнику ви знайдете подарунки на будь-який смак: патріотичні та традиційні різдвяні, подарунки для фанів моделювання і головоломок та для любителів оригінальних елементів інтер’єру, подарунки для дітей і підлітків тощо.

Наші дерев’яні конструктори із фірмовим дизайном складаються без клею та рухаються без батарейок і будь-якого живлення, завдяки лише шестерням, гумкам, пружинам і силі тяжіння. Ви можете дарувати моделі для складання, а можете презентувати вже готові складені механічні шедеври, адже ці дерев’яні 3D-конструктори цікаво не лише складати, а й споглядати за ними після.

Даруйте радість творчості! Даруйте Ugears!

 

Дерев'яний механічний 3D-конструктор Трактор перемагає від Ugears

Патріотичні подарунки

Трактор перемагає – дерев’яний механічний конструктор, присвячений українським фермерам, які буксирували власними тракторами танки російських загарбників на початку війни. Модель складається з міцного дерев’яного трактора та картонного танка, який можна буксирувати за допомогою спеціального троса. Трактор працює від пружини, заводиться ключем, розташованим у нижній частині моделі. Люк, двері та капот можна відкривати, а кут повороту коліс можна змінювати, повертаючи їх вручну. Танк зроблено з картону, щоб ви могли пошкодити його, імітуючи ураження, на ваш розсуд.

Модель має 272 деталі та середній рівень складності. Орієнтовний час складання – 7 годин.

Байрактар ТБ2 – дерев’яна модель бойового безпілотника турецького виробництва, який відіграє важливу роль у захисті українських земель від російських окупантів. Механічний 3D-конструктор Байрактар TB2 має рухомі рулі, рухомі елерони на крилах, рухому камеру спостереження під корпусом і знімні боєприпаси під крилами.

Байрактар видає характерне дзижчання під час роботи, що додає реалістичності цій дерев’яній 3D-моделі дрона. Працює від пружинного двигуна.

Модель має 125 деталей і середній рівень складності. Орієнтовний час складання – 3 години.

Також зверніть увагу на окрему колекцію міні-моделей Епоха відважних, присвячену українській нації та українським військовим, які в усі часи боролися за нашу свободу. Колекція складається з 6 моделей, які відтворюють події війни: Місія Нептун, Вистрілив – Забув, Вікова битва за свободу, Привид Києва атакує, Визволення Зміїного, Відважний трактор.

 

Дерев'яний механічний 3D-конструктор Карусель від Ugears

Традиційні різдвяні та новорічні подарунки

Різдвяний Вертеп – чудовий предмет різдвяного декору з механічною складовою, що приводить до руху деякі елементи сцени. Сцена вертепу включає Марію з новонародженим Ісусом, Йосипа, волхвів та янгола. Щоб запустити механізм, покрутіть вручну будь-яке з зубчастих коліс нагорі або з боків моделі. Зірка на даху ясел почне рухатися разом із іншими різьбленими шестернями, анімуючи фон сцени.

Модель має 59 деталей, легкий рівень складності, орієнтовний час складання – 1 година.

Карусель – це традиційна карусель з різдвяного ярмарку, що подарує святковий настрій. Тут є два види конячок, розташованих парами, паралельно одна одній. При обертанні конячки рухаються вгору-вниз. Над дахом вгору-вниз снують маленькі пташки, і розгойдуються декоративні повітряні ліхтарики. Кожен елемент на своєму традиційному місці, невід'ємна частина ярмаркової колотнечі і веселощів, як дитячий сміх і запах цукрової вати.

Модель має 305 деталей, середній рівень складності, орієнтовний час складання – 6 годин.

Фіджети-Різдвянички і Фіджети Новорічна магія – це набори, що складаються з чотирьох маленьких фігурок із елементами механіки. Фіджети мають вушка для підвішування, а тому стануть чудовою різдвяною прикрасою в будь-якій оселі.

 

Дерев'яний 3D-конструктор Ретро Автомобіль UGR-T від Ugears

Різдвяні подарунки для фанів моделювання

Ретро автомобіль UGR-T символізує початок автомобільної ери. Цікаві особливості цього дерев’яного 3D-конструктора включають: функціональний відкидний дах із тканини, фіксацію дверей кабіни, що відчиняються, капот, що піднімається, демонструючи функціональний 4-циліндровий двигун із колінчастим валом, маятник, що імітує звук гуркотливого мотора, передні колеса, які повертаються за допомогою керма, та запасне колесо, встановлене у задній частині автомобіля. Автомобіль має передню, нейтральну та задню передачі.

Модель має 337 деталей, підвищений рівень складності та забезпечить 7 захопливих годин складання.

Механічний Телурій — точна дерев’яна модель, що відображає взаємодію між Сонцем, Землею та Місяцем. Поверніть ручку, щоб привести в рух точно відкалібровану систему передач. Один оборот ручки = один оберт Землі навколо своєї осі = один день. Телурій демонструє зміну дня і ночі, пір року та знаків зодіаку.

Модель має 249 деталей і середній рівень складності, орієнтовний час складання – 5 годин.

Чотири модульні марбл-траси (Marble Runs), які працюють як окремо, так і в комплексі, тобто ви можете з’єднати будь-які дві або чотири траси між собою за допомогою спеціальних роз’ємів, що йдуть в наборі, і отримати велетенський трек із різними доріжками та карколомними перешкодами для ваших кульок. У нашій колекції – Марбл-траса Ланцюговий підйомник, Марбл-траса Ступінчастий підйомник, Марбл-траса Багаторівневий підйомник та Марбл-траса Спіральний підйомник, кожна має особливий вид підйомника та карколомні треки-доріжки для скляних кульок.

Моделі мають підвищений рівень, складаються з 266-400 деталей, орієнтовний час складання – 5-8 годин (залежно від моделі).

 

Дерев'яний механічний 3D-конструктор Аеро Годинник Настінний годинник із маятником від Ugears

Різдвяні подарунки для шанувальників оригінального дизайну інтер’єру

Аеро Годинник. Настінний годинник із маятником – справжній робочий годинник. Одна з цікавих особливостей – час повідомляють не стрілки, що рухаються циферблатом, а фіксований покажчик, який вказує на цифри на рухомих дисках (годинний і хвилинний диски повільно обертаються проти годинникової стрілки). У ролі «зозулі» – повітряна куля. Корпус – це така собі повітряна база, розташована серед легких як зефір хмар і яскравих променів сонця.

Модель має 320 деталей, підвищений рівень складності, орієнтовний час складання – 11 годин.

Механічний акваріум – це оригінальний акваріум, у якому дві океанічні рибки ганяються одна за одною, а серед густих водоростей ховається ще один маленький мешканець глибин – морський коник. Механізм має внутрішній маятник для регулювання і плавності ходу. Рибки і водорості рухаються близько 40 секунд, але їх можна зупинити в будь-який момент.

Модель має 325 деталей, середній рівень складності, а час складання становить близько 6 годин.

 

Дерев'яний механічний 3D-конструктор Механічна челеста від Ugears

Подарунки для поціновувачів мистецтва

Механічна челеста – одночасно 3D-конструктор і справжній музичний інструмент. Ця простіша версія піаноли включає елементи піаніно, музичної шкатулки та ксилофона. Є два режими гри на інструменті: ви можете використовувати клавіші, що б’ють по металевих пластинах, створюючи музичні ноти в діапазоні від C (До) до C, або ж попередньо «запрограмувати» інструмент, створивши мелодію на програвачі у вигляді спеціального фортепіанного барабану, та зіграти на ньому, повертаючи ручку.

Модель має 573 деталей, підвищений рівень складності й обіцяє 8 годин захопливого складання.

Харді-Гарді – струнний музичний інструмент, який схожий по звучанню на волинку. Конструкція включає корпус, передню і задню деки, шестерні, заводну ручку (корбу), валок з дерев'яним коліщатком, гриф, кілочки для накручування і налаштування струн, мелодійну та бурдонну струни, клавішну панель, які разом створюють єдиний інструмент. На Харді-Гарді від Ugears дуже легко грати: досить крутити ручку однією рукою, задаючи ритм мелодії, а іншою рукою натискати на клавіші, що позначають ноти.

Модель має 292 деталей, середній рівень, орієнтовний час складання – 4-5 годин.

 

Дерев'яний механічний 3D-конструктор Кодовий замок від Ugears

Подарунки для любителів головоломок

Сейф – справжній сейф із кодовим замком на 3 цифри. Відкривається набором відповідної секретної комбінації з трьох цифр. Але ви можете подарувати сейф у закритому вигляді, запропонувавши друзям спробувати відкрити його за допомогою спеціальної інструкції.

Модель має 179 деталей, середній рівень, орієнтовний час складання – 6-7 годин.

Кодовий замок складається з двох частин. Відкривається, якщо набрати правильну комбінацію з трьох цифр. Всередині замка є простір для зберігання записок, ключів, флешок або дрібних предметів. Він також має вушко для кріплення на сумці. Створіть свій власний код Да Вінчі для замка із 1000 комбінацій (від 0 до 999).

Модель має 34 деталей, рівень – легкий, орієнтовний час складання – 2 години.

 

Дерев'яний механічний 3D-конструктор Маятник від Ugears

Різдвяні подарунки для дітей та підлітків

Ми любимо повторювати, що моделі Ugears не лише розважають, а й навчають. У нашому каталозі є багато пазлів для дітей та підлітків – наприклад, навчальна колекція STEM Lab, що складається з 9 моделей відомих механізмів. У кожному такому наборі ви знайдете QR-код до спеціального навчального посібника, що розповідає про модель, із цікавими завданнями наприкінці. А ще за допомогою спеціального додатку AR (доповненої реальності) можна спостерігати, як механізми працюють в реальному житті.

Також маємо окрему колекцію для найменших складачів. Моделі-розмальовки – це 20 фігурок з елементами механіки для малечі. Їх можна складати та розмальовувати фарбами або маркерами.

 

Дерев'яний Адвент Календар від Ugears з елементами механіки

Подарунки для фанів Гаррі Поттера™

Цього року ми запустили серію Гаррі Поттер™ для усіх фанів чарівної саги, створеної британською письменницею Джоан Роулінг.

Гаррі Поттер™ Адвент Календар має 24 віконця, в кожному з яких ви знайдете пакуночок із фігуркою улюбленого персонажа чи предмета. Кожна чарівна мініатюрна модель є рухомою та навчає основним принципам механіки. Також багато моделей Адвент Календаря Гаррі Поттер™ мають спеціальну петельку для підвішування, що робить їх ідеальними прикрасами для різдвяної ялинки. Тут ви знайдете дерев’яні фігурки Гаррі Поттера™, Герміони Ґрейнджер™ і Рональда Візлі™, емблеми чотирьох будинків Гоґвортської школи Чарів і Чаклунства™, Золотий снитч™, Сортувальний Капелюх™, Монети Ґрінґотса™, Маховик часу™, Платформу 9¾™ та інші.

Адвент Календар складається з 247 деталей, має легкий рівень складності, орієнтовний час складання – 4 години.

Гоґвортс™ Експрес має локомотив, вугільний тендер та пасажирський вагон. Тендер має порожній відсік для вугілля, в якому можна зберігати заводний ключ від потяга або інші дрібні предмети. Пасажирський вагон має три купе із дверима, що відкриваються, і знімний дах, який дозволяє розміщувати фігурки Гаррі Поттера™, Герміони Ґрейнджер™ і Рональда Візлі™ на спеціальних кріпленнях, що рухаються з боку в бік під час руху поїзда. Потяг здатен проїхати 4 метри (з тендером і вагоном) або 6 метрів (лише локомотив) на будь-якій гладкій рівній поверхні.

Модель має 504 деталей, підвищений рівень складності з орієнтовним часом складання 7 годин.

Також маємо в колекції Гаррі Поттер™ ще дві дивовижні моделі: Лицарський автобус™ та Літаючий Форд Англія™.

 

Дерев'яні механічні 3D-конструктори Ugears на Різдво та Новий рік

У каталозі Ugears маємо понад 100 моделей на будь-який смак – машини, літаки, потяги, кораблі, годинники, скрині, марбл-траси, роботи і автоматони (читайте також наш блог «Що таке автоматони та якими вони бувають»), моделі із навчальної серії STEM Lab, девайси для настільних ігор, дерев'яні розмальовки з елементами механіки для дітей, різноманітні фіджети.

Особливість усіх 3D-конструкторів Ugears у тому, що вони складаються без клею або будь-яких додаткових інструментів. Деталі дбайливо вирізані лазером у фанері, і вам залишається лише дістати їх звідки легким натискуванням та з’єднати між собою.

Усі дерев’яні механічні 3D-конструктори Ugears мають різний рівень складності – від простих моделей до більш вигадливих, але всі їх можна скласти без проблем за допомогою детальної ілюстрованої інструкції 11 мовами (англійська, іспанська, французька, німецька, італійська, португальська, українська, польська, китайська, японська, корейська).

Наша служба підтримки працює цілодобово, завжди готова допомогти вам та безкоштовна надіслати запасну деталь, яка ваша деталь зламалася.

Ми бажаємо вам щасливого Різдва та Нового року! І нехай наступний рік принесе нам усім перемогу!

Слава Україні!

Товар добавлен в корзину
Бесплатная доставка Новой Почтой от 1800 грн.
Вы добавили товар к сравнению
If you'd like to make a purchase with worldwide
delivery please visit UGEARSMODELS.COM