|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Конструктор Двигатель V8
SKU
70264
В наличии
Инструкция по сборке
Характеристики
|
Рівень складності
|
Підвищенний |
|---|---|
|
Колекція
|
Складне моделювання |
|
Тематика
|
Автомобілі та двигуни |
|
Розмір моделі
|
16,1 x 12,1 x 15 см |
|
Розмір упаковки
|
37,3 x 17 x 5 см |
|
Кількість деталей шт.
|
776 |
Відео
Отзывы 6
Я ще і досі в процесі зборки, втім маю сказати що це найкрутіший конструктор який я колись збирала. Пальці дійсно болять, вже довелось перебирати колінчастий вал, ланцюг ніяк не закріплю, але все це лише додає складності та підігріває процес. Пишаюсь українським виробником. Надання своєчасної підтримки на висоті. Однозначно, буду замовляти ще. Дякую 🥰
Дуже класний конструктор
Захват. Дитячий. Він в декілька етапів. З періодичними муками і сумнівами, але коли ти крок за кроком бачиш, що воно все ж може крутитись, то сам в шоці)
Спочатку, коли збираєш кривошип, вішаєш поршні, поєднуєш 2 блока циліндрів.
Наступна милота - збірка ланцюга ГРМ. Це шось неймовірне)
Третій етап - виставлення всього приводу ГРМ - дуже складно все закрити плитою. Спочатку ще й крутиться все поганенько, але на диво розпрацьовується і вселяє надію)
Третій етап естетичний в імітуванні високовольтних кабелів, заслонки, проводки під «стартер».
Фінальний етап з величезними переживаннями - чи потягне це все моторчик, все ж жодного підшипника, все практично в суху дерево по дереву, тільки в парафіні, з люфтами крутиться.
Аж дружина підбігла перед фіналом. Підʼєднав живлення. Запустилось. Як всі раділи))) Це був момент, який відволік знатно в цей непростий час. Як і весь процез збірки в цілому.
Загалом я не перший Ugears збираю. Був чоппер, відносно недавно ще броньовик. Чесно, вони не принесли задоволення, в броньовику до рухомих деталей і підвіски на резинках взагалі море питань. А тут інженерія на 10 порядків вища. Викликає повагу. Хлопці, хто це розробив - ви круті!!!
Мені здається, і якість самої заготовки стала достойною, не кришиться, навіть дрібненькі деталі.
Отримав море, океан задоволення. Хоч думав, що буду страждати. Але подарунок є подарунок, виклик був прийнятий)))
З мінусів - необхідно додати мікрофіксацію кулачків на валах ГРМ. Один в мене просто в сторону сповзає. Також важкувато кріпиться кожух моторчика до плити через 6 паличок) Я б якусь обʼєднуючу деталь одну замість них зробив.
І найбільший мінус не стосується самого двигуна. Підставка така собі) Дешевенька, не тримається купки, як сам двигун.
А двигун - неймовірний!!!
Спочатку, коли збираєш кривошип, вішаєш поршні, поєднуєш 2 блока циліндрів.
Наступна милота - збірка ланцюга ГРМ. Це шось неймовірне)
Третій етап - виставлення всього приводу ГРМ - дуже складно все закрити плитою. Спочатку ще й крутиться все поганенько, але на диво розпрацьовується і вселяє надію)
Третій етап естетичний в імітуванні високовольтних кабелів, заслонки, проводки під «стартер».
Фінальний етап з величезними переживаннями - чи потягне це все моторчик, все ж жодного підшипника, все практично в суху дерево по дереву, тільки в парафіні, з люфтами крутиться.
Аж дружина підбігла перед фіналом. Підʼєднав живлення. Запустилось. Як всі раділи))) Це був момент, який відволік знатно в цей непростий час. Як і весь процез збірки в цілому.
Загалом я не перший Ugears збираю. Був чоппер, відносно недавно ще броньовик. Чесно, вони не принесли задоволення, в броньовику до рухомих деталей і підвіски на резинках взагалі море питань. А тут інженерія на 10 порядків вища. Викликає повагу. Хлопці, хто це розробив - ви круті!!!
Мені здається, і якість самої заготовки стала достойною, не кришиться, навіть дрібненькі деталі.
Отримав море, океан задоволення. Хоч думав, що буду страждати. Але подарунок є подарунок, виклик був прийнятий)))
З мінусів - необхідно додати мікрофіксацію кулачків на валах ГРМ. Один в мене просто в сторону сповзає. Також важкувато кріпиться кожух моторчика до плити через 6 паличок) Я б якусь обʼєднуючу деталь одну замість них зробив.
І найбільший мінус не стосується самого двигуна. Підставка така собі) Дешевенька, не тримається купки, як сам двигун.
А двигун - неймовірний!!!
Конструктор дуже класний!
Дещо смутив коментар щодо того, що порвався ланцюг та інструкція нечітка, але сумніви щодо якості моделі розвіялись, коли зіткнувся з нею самостійно. Якщо збираєте такі конструктори не вперше, особливих труднощів виникнути не повинно. Інструкція послідовна, але дуже важливо уважно ідентифікувати правильне положення деталей. Також доведеться добре попрацювувати над деталями, що піддаються тертю, наждачкою та восковим олівцем, вчасно перевіряти плавність та легкість руху окремих елементів.
Зібрав з першого разу без проблем, дуже задоволений зовнішнім виглядом та функціоналом. Лише хотілось, щоб моторчик трошки швидше крутився.
P.S. Дякую, що розробили модель без зубочисток : )
Дещо смутив коментар щодо того, що порвався ланцюг та інструкція нечітка, але сумніви щодо якості моделі розвіялись, коли зіткнувся з нею самостійно. Якщо збираєте такі конструктори не вперше, особливих труднощів виникнути не повинно. Інструкція послідовна, але дуже важливо уважно ідентифікувати правильне положення деталей. Також доведеться добре попрацювувати над деталями, що піддаються тертю, наждачкою та восковим олівцем, вчасно перевіряти плавність та легкість руху окремих елементів.
Зібрав з першого разу без проблем, дуже задоволений зовнішнім виглядом та функціоналом. Лише хотілось, щоб моторчик трошки швидше крутився.
P.S. Дякую, що розробили модель без зубочисток : )
Інструкція якраз неймовірно чітка. На рівні Lego, але там і складність набагато менша.
Зрозуміло все, кожен важливий момент окремо акцентований. А можна ще навіть підказки через QR дивитись (не робив, не потрібно було). За інструкцію окрема повага.
А збірка ланцюга - то казка) І він на диво досить міцний виходить. Головне піни не надламувати при збірці. Я один надламав. Але є ще запасних в досталь.
Зрозуміло все, кожен важливий момент окремо акцентований. А можна ще навіть підказки через QR дивитись (не робив, не потрібно було). За інструкцію окрема повага.
А збірка ланцюга - то казка) І він на диво досить міцний виходить. Головне піни не надламувати при збірці. Я один надламав. Але є ще запасних в досталь.
Чудовий конструктор
Еще 1 комментарий